magnetoplan magnet (Ø x V) 34 mm x 12.5 mm okrugli bijela 10 kom. 1665000
- Kataloški br:
- 3477742 - 62
- Oznaka:
- 1665000
- EAN:
- 4013695043159
- Kataloški br:
- 3477742 - 62
- Oznaka:
- 1665000
- EAN:
- 4013695043159
magnetoplan magnet (Ø x V) 34 mm x 12.5 mm okrugli bijela 10 kom. 1665000
26.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Magnetoplan Ergo magneti nude savršenu udobnost rukovanja zahvaljujući ergonomskom rubu za hvatanje i mogu se lako ukloniti s površine ploče.
- Posebno obložena magnetska donja strana sprječava grebanje površine.
- Zahvaljujući svojoj čvrstoj feritnoj jezgri, Ergo magneti imaju posebno veliku silu držanja.
- Visokokvalitetno ljepilo jamči čvrsto prianjanje s obojenim plastičnim čepovima.
- Vrhunska izrada čini Ergo magnete praktički neograničenim u upotrebi.
- Ergo magneti, veliki
- Boja: bijela. Ø 34 x 12,5 mm
- Snaga lijepljenja: 2,0 kg
- Sadržaj: 10 komada
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | magnet |
| dim. | (Ø x V) 34 mm x 12.5 mm |
| Boja | bijela |
| Posebni oblik | okrugli |
| Kuka | ne |
| Nosivost (maks.) | 2 kg |
| magnetno prianjanje | da |
| Promjer | 34 mm |
| Visina | 12.5 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.