magnetoplan magnet (Ø x V) 34 mm x 13 mm okrugli plava boja 10 kom. 1660003
- Kataloški br:
- 3477747 - 62
- Oznaka:
- 1660003
- EAN:
- 4013695010762
- Kataloški br:
- 3477747 - 62
- Oznaka:
- 1660003
- EAN:
- 4013695010762
magnetoplan magnet (Ø x V) 34 mm x 13 mm okrugli plava boja 10 kom. 1660003
24.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Discofix magneti nude savršenu udobnost pri rukovanju.
- Čvrsta feritna jezgra osigurava posebno visoku silu držanja.
- Visokokvalitetno ljepilo jamči čvrsto prianjanje s obojenim plastičnim čepovima. Posebno obložena magnetska donja strana štiti površine.
- Vrhunska izrada čini Discofix magnete praktički neograničenim u njihovoj upotrebi.
- Discofix Magnum
- Boja: plava
- Ø 34 x 13 mm
- Snaga lijepljenja: 0,7 kg
- 10 komada
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | magnet |
| dim. | (Ø x V) 34 mm x 13 mm |
| Boja | plava boja |
| Posebni oblik | okrugli |
| Kuka | ne |
| Nosivost (maks.) | 2 kg |
| magnetno prianjanje | da |
| Promjer | 34 mm |
| Visina | 13 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.