magnetoplan magnet (Ø x V) 40 mm x 13 mm okrugli bijela, žuta, crvena, crna, plava boja 10 kom. 1662010
- Kataloški br:
- 3477752 - 62
- Oznaka:
- 1662010
- EAN:
- 4013695057637
- Kataloški br:
- 3477752 - 62
- Oznaka:
- 1662010
- EAN:
- 4013695057637
magnetoplan magnet (Ø x V) 40 mm x 13 mm okrugli bijela, žuta, crvena, crna, plava boja 10 kom. 1662010
30.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
30.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Discofix magneti nude savršenu udobnost pri rukovanju.
- Čvrsta feritna jezgra osigurava posebno visoku silu držanja.
- Visokokvalitetno ljepilo jamči čvrsto prianjanje s obojenim plastičnim čepovima. Posebno obložena magnetska donja strana štiti površine.
- Vrhunska izrada čini Discofix magnete praktički neograničenim u njihovoj upotrebi.
- Discofix boja, uključene boje: 2 x bijela, 2 x žuta, 2 x crvena, 2 x crna, 2 x plava.
- Ø 40 x 13 mm
- Snaga lijepljenja: 2,2 kg
- 10 komada
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | magnet |
| dim. | (Ø x V) 40 mm x 13 mm |
| Boja | bijela žuta crvena crna plava boja |
| Posebni oblik | okrugli |
| Kuka | ne |
| Nosivost (maks.) | 2.2 kg |
| magnetno prianjanje | da |
| Promjer | 40 mm |
| Visina | 13 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.