magnetoplan magnet s kukom (Ø) 47 mm okrugli bijela 10 kom. 52647S10
- Kataloški br:
- 3530706 - 62
- Oznaka:
- 52647S10
- EAN:
- 4013695057767
- Kataloški br:
- 3530706 - 62
- Oznaka:
- 52647S10
- EAN:
- 4013695057767
magnetoplan magnet s kukom (Ø) 47 mm okrugli bijela 10 kom. 52647S10
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ovi magneti s kukom drže sve što treba sigurno objesiti na zid ili strop.
- Površina obojena u bijelo.
- Za montažu ključeva, alata, torbi, vješalica za kapute itd. na zid i strop u uredima, skladištima, radionicama, dostavnim vozilima itd.
- Ø 47 mm.
- Sila držanja: 16 kg
- 10 kom.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | magnet s kukom |
| dim. | (Ø) 47 mm |
| Boja | bijela |
| Posebni oblik | okrugli |
| Kuka | da |
| Nosivost (maks.) | 16 kg |
| magnetno prianjanje | da |
| Promjer | 47 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.