magnetoplan magnetna ploča (D x Š x V) 20 x 20 x 0.75 mm kvadratni 60 kom. 15502
- Kataloški br:
- 3477757 - 62
- Oznaka:
- 15502
- EAN:
- 4013695022482
- Kataloški br:
- 3477757 - 62
- Oznaka:
- 15502
- EAN:
- 4013695022482
magnetoplan magnetna ploča (D x Š x V) 20 x 20 x 0.75 mm kvadratni 60 kom. 15502
10.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- magnetoplan Takkiji su mali, trajno magnetizirani magnetoflex diskovi. Samoljepljivo, sa zaštitnom folijom.
- Za čisto, nevidljivo postavljanje fotografija, postera i slika na sve željezne površine.
- Za ured, školu, administraciju i dom.
- Nema magneta u vidnom polju, informacije su uvijek u prvom planu.
- Slike priložene uz Takkis mogu se lako premještati.
- Ako nema željeznih površina, preporučuje se pričvršćivanje magnetowald trakom.
- Veličina: 20 x 20 mm
- 60 kom.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | magnetna ploča |
| dim. | (D x Š x V) 20 x 20 x 0.75 mm |
| Posebni oblik | kvadratni |
| samoljepljivo | da |
| magnetno prianjanje | da |
| Visina | 0.75 mm |
| Širina | 20 mm |
| Dužina | 20 mm |
| Sadržaj | 60 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.