magnetoplan magnetna traka (D x Š) 5 m x 19 mm crna 1 kom. 15510
- Kataloški br:
- 3477737 - 62
- Oznaka:
- 15510
- EAN:
- 4013695030043
- Kataloški br:
- 3477737 - 62
- Oznaka:
- 15510
- EAN:
- 4013695030043
magnetoplan magnetna traka (D x Š) 5 m x 19 mm crna 1 kom. 15510
32.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Praktični ručni dozator s magnetskom trakom od 5 m.
- Brzo i čisto rješenje za nevidljivo, magnetsko pričvršćivanje papira i kartona na sve željezne površine kao što su bijele ploče, flipchartovi, vitrine itd. Idealno za urede, škole, programe kontinuiranog obrazovanja, radionice i privatnu upotrebu.
- Također za moderiranje + prezentaciju: Za brzo prilaganje moderatorskih kartica + dokumenata za prezentaciju.
- Fleksibilna upotreba: Jednostavno odrežite željenu duljinu magnetske trake pomoću integriranog rezača i zalijepite je na poleđinu papira ili kartona.
- Sve ostaje nevidljivo na površini.
- Informacije su u prvom planu, nema dosadnog magneta u vidnom polju.
- Magnetska traka se može ukloniti s papira i kartona bez ostavljanja ikakvih ostataka i bez dosadnih ostataka ljepila.
- Duljina: 5 m x 19 mm.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | magnetna traka |
| dim. | (D x Š) 5 m x 19 mm |
| Boja | crna |
| može se natpisivati | da |
| magnetno prianjanje | da |
| Širina | 19 mm |
| Dužina | 5 m |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.