magnetoplan magnetna traka (D x Š x V) 20 x 30 x 0.75 mm pravokutni crna 45 kom. 15503
- Kataloški br:
- 3477738 - 62
- Oznaka:
- 15503
- EAN:
- 4013695030050
- Kataloški br:
- 3477738 - 62
- Oznaka:
- 15503
- EAN:
- 4013695030050
magnetoplan magnetna traka (D x Š x V) 20 x 30 x 0.75 mm pravokutni crna 45 kom. 15503
9.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- magnetoplan Takkis u dozatoru.
- Takkiji su samoljepljive, trajno magnetizirane ploče za nevidljivo pričvršćivanje papira i kartona.
- Idealno za urede, škole, programe kontinuiranog obrazovanja, radionice i privatnu upotrebu: Brzo i čisto rješenje za magnetsko pričvršćivanje na bijele ploče, flipchartove, vitrine i sve željezne površine. Također idealno za moderiranje i prezentacije: Za brzo prilaganje moderatorskih kartica i prezentacijskih dokumenata.
- Također postoje metalne površine posvuda u domu koje su savršene za pričvršćivanje fotografija, bilješki i informacija (hladnjak, metalna polica ili vrata itd.).
- Fleksibilna upotreba: Jednostavno uklonite Takki, odlijepite zaštitnu foliju i zalijepite ga na poleđinu papira ili kartona. Sve ostaje nevidljivo na površini.
- Informacije su u prvom planu, nema dosadnog magneta u vidnom polju.
- Takkiji su trajno samoljepljivi.
- Veličina: 30 x 20 x 0,75 mm, 45 kom.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | magnetna traka |
| dim. | (D x Š x V) 20 x 30 x 0.75 mm |
| Boja | crna |
| Posebni oblik | pravokutni |
| samoljepljivo | da |
| magnetno prianjanje | da |
| Reklamna oznaka za tip proizvoda | Takkis |
| Visina | 0.75 mm |
| Širina | 30 mm |
| Dužina | 20 mm |
| Sadržaj | 45 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.