magnetoplan ploča za prezentacije VarioPin (Š x V) 100 cm x 180 cm filc bijela, tamnoplava upotrebljiva na obje strane,
- Kataloški br:
- 3594368 - 62
- Oznaka:
- 1181114
- EAN:
- 4013695062549
- Kataloški br:
- 3594368 - 62
- Oznaka:
- 1181114
- EAN:
- 4013695062549
magnetoplan ploča za prezentacije VarioPin (Š x V) 100 cm x 180 cm filc bijela, tamnoplava upotrebljiva na obje strane,
1,815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V) 100 cm x 180 cm |
| Ukupna širina | 107 cm |
| Ukupna visina | 191 cm |
| Boja | bijela tamnoplava |
| Boja prednje strane | tamnoplava |
| Boja stražnje strane | tamnoplava |
| Boja postolja | bijela |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| Prikladnost za oglasnu ploču | da |
| sklopivo | ne |
| Okretni kotačić učvrstiv | da |
| podesiva visina | ne |
| Kotačići | da |
| Broj koluta | 4 |
| Posuda za odlaganje | ne |
| obostrano koristivo | da |
| Materijal stražnje strane | filc |
| Materijal prednje strane | filc |
| Materijal okvira | aluminij |
| Izvedba punog zida | aluminijski okvir |
| Posebne značajke | upotrebljiva na obje strane uklj. svitak magnetska ploča za čavliće |
| magnetno prianjanje | da |
| Širina | 100 cm |
| Visina | 180 cm |
| Vrsta proizvoda | ploča za prezentacije |
Opis
Opis
S magnetoplan® Design moderatorske ploče VarioPin Počeli smo preispitati temu moderiranja. Razvili smo za vas bezvremenske dizajnerske ploče za pričvršćivanje pribadača – proizvedene u Njemačkoj. Kako bi se osigurala najsvestranija moguća primjena, paneli se mogu montirati u portretnom ili pejzažnom formatu prema potrebi. Okviri i noge, izrađeni od super laganog aluminija, obrađeni su bijelim praškastim premazom. Moderni, elegantni zakošeni kutovi jednostavnog dizajna u skladu su s važećim propisima o sigurnosti na radu. Priloženi alat omogućuje brzu i jednostavnu montažu moderatorskih ploča VarioPin dizajna. Stabilni osnovni elementi s 4 glatko pokretna kotačića za namještaj u bijeloj/sivoj boji, uključujući kočnice, osiguravaju mobilnost. To vam omogućuje jednostavno premještanje ploča iz sobe u sobu.
Inovativna linija moderatorskih ploča VarioPin nudi vam dvostrane filcane površine otporne na plamen u 8 modernih trendovskih boja. Filcane površine izrađene su od 100% prirodnih, obnovljivih sirovina i otporne su na plamen (certificirane prema DIN EN 13501-1/ B-s2,d0 – usporedive s klasom građevinskog materijala DIN 4102-1 / B1). Varijanta bijele ploče s lakiranim, magnetskim površinama razuman je dodatak ovome.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Inovativna linija moderatorskih ploča VarioPin nudi vam dvostrane filcane površine otporne na plamen u 8 modernih trendovskih boja. Filcane površine izrađene su od 100% prirodnih, obnovljivih sirovina i otporne su na plamen (certificirane prema DIN EN 13501-1/ B-s2,d0 – usporedive s klasom građevinskog materijala DIN 4102-1 / B1). Varijanta bijele ploče s lakiranim, magnetskim površinama razuman je dodatak ovome.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Inovativna VarioPin serija dizajnerskih moderatorskih ploča nudi površine u 8 modernih trendovskih boja.
- Dvostrane filcane površine izrađene su od 100% prirodnih, obnovljivih sirovina i otporne su na plamen (certificirane prema DIN EN 13501-1/ B-s2,d0 - usporedivo s klasom građevinskog materijala DIN 4102-1 / B1).
- Verzija bijele ploče s lakiranim, magnetskim površinama razuman je dodatak ovome.
- Kako bi se ponudila najsvestranija moguća primjena, paneli se mogu montirati u portretnom ili pejzažnom formatu prema potrebi.
- Okviri i stalci, izrađeni od super laganog aluminija, obrađeni su bijelim praškastim premazom.
- Moderni, elegantni zakošeni kutovi jednostavnog dizajna u skladu su s važećim propisima o sigurnosti na radu.
- Ploče za moderiranje VarioPin dizajna mogu se brzo i jednostavno postaviti pomoću priloženog alata.
- Stabilni osnovni elementi s 4 glatko pokretna kotačića za namještaj u bijeloj/sivoj boji, uključujući kočnice, osiguravaju mobilnost. To vam omogućuje jednostavno premještanje ploča iz sobe u sobu.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.