magnetoplan whiteboard CC (Š x V) 200 cm x 120 cm bijela emajlirano, glatka uklj. ladica
- Kataloški br:
- 3594371 - 62
- Oznaka:
- 12413CC
- EAN:
- 4013695068541
- Kataloški br:
- 3594371 - 62
- Oznaka:
- 12413CC
- EAN:
- 4013695068541
magnetoplan whiteboard CC (Š x V) 200 cm x 120 cm bijela emajlirano, glatka uklj. ladica
855.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
855.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Magnetsko, može se pisati markerima za bijelu ploču i brisati suhom ili vlažnom vodom
- Održivost kroz dugovječnost: Emajlirana, otporna na ogrebotine i kiseline površina izrađena od e3 keramičkog čelika
- Izrađeno od drvenih nosača iz održivog FSC® šumarstva
- 98% reciklabilno
- S okvirom od eloksiranog aluminija i inovativnim, elegantnim zakošenim kutovima jednostavnog dizajna.*
- Uključuje tračnicu za odlaganje (ne može se ukloniti) i pribor za montažu.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | whiteboard |
| dim. | (Š x V) 200 cm x 120 cm |
| Širina | 200 cm |
| Visina | 120 cm |
| Boja | bijela |
| može se obrisati | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| Posuda za odlaganje | da |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| obostrano natpisivo | ne |
| Vrsta upotrebe (prednja strana) | whiteboard |
| Boja okvira | metalna |
| podesiva visina | ne |
| Materijal okvira | aluminij |
| Tekstura površine | emajlirano glatka |
| Posebne značajke | uklj. ladica |
Opis
Opis
Komentar
* Ovo je u skladu s važećim propisima o sigurnosti na radu.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.