magnetoplan whiteboard (Š x V) 800 mm x 600 mm bijela lakirana
- Kataloški br:
- 3477749 - 62
- Oznaka:
- 121927
- EAN:
- 4013695032726
- Kataloški br:
- 3477749 - 62
- Oznaka:
- 121927
- EAN:
- 4013695032726
magnetoplan whiteboard (Š x V) 800 mm x 600 mm bijela lakirana
75.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
75.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Praktična bijela ploča s drvenim okvirom i priborom.
- Površina izrađena od obojenog čelika (debljina: 0,2 mm). Magnetno, može se pisati flomasterima po ploči.
- Može se obrisati suhim ili vlažnim brisanjem.
- S okvirom od borovine (debljina: 17 mm).
- Može se koristiti portretno i pejzažno.
- Uključuje 1 marker za ploču, 2 magneta (crna, 20 mm svaki) i pribor za montažu.
- Veličina: 800 x 600 mm.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | whiteboard |
| dim. | (Š x V) 800 mm x 600 mm |
| Širina | 800 mm |
| Visina | 600 mm |
| Boja | bijela |
| može se obrisati | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| Vrsta upotrebe (prednja strana) | ploča za pisanje |
| Boja okvira | bor |
| Materijal površine za pisanje | čelik |
| Materijal okvira | drvo |
| Tekstura površine | lakirana |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.