magnetoplan whiteboard Vario (Š x V) 100 cm x 180 cm bijela lakirana, glatka upotrebljiva s obje strane, pejsaž ili port
- Kataloški br:
- 3594377 - 62
- Oznaka:
- 1181100
- EAN:
- 4013695062570
- Kataloški br:
- 3594377 - 62
- Oznaka:
- 1181100
- EAN:
- 4013695062570
magnetoplan whiteboard Vario (Š x V) 100 cm x 180 cm bijela lakirana, glatka upotrebljiva s obje strane, pejsaž ili port
2,040.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,040.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | whiteboard |
| dim. | (Š x V) 100 cm x 180 cm |
| Širina | 100 cm |
| Visina | 180 cm |
| Ukupna širina | 107 cm |
| Ukupna visina | 191 cm |
| Boja | bijela |
| može se obrisati | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| Posuda za odlaganje | ne |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| obostrano natpisivo | da |
| Vrsta upotrebe (stražnje strane) | whiteboard |
| Vrsta upotrebe (prednja strana) | whiteboard |
| Boja okvira | bijela |
| podesiva visina | ne |
| Okretni kotačić učvrstiv | da |
| Materijal okvira | aluminij |
| Tekstura površine | lakirana glatka |
| Posebne značajke | upotrebljiva s obje strane pejsaž ili portret |
Opis
Opis
Bezvremenski dizajn bijele ploče
S magnetoplan® Design-Whiteboard Vario počeli smo preispitati koncept bijelih ploča. Razvili smo za vas bijelu ploču – proizvedenu u Njemačkoj. Kako bi se osigurala najsvestranija moguća primjena, bijela ploča se može montirati u portretnom ili pejzažnom formatu prema potrebi. Okviri i stalci, izrađeni od super laganog aluminija, obrađeni su bijelim ili crnim praškastim premazom. Moderni, elegantni zakošeni kutovi jednostavnog dizajna u skladu su s važećim propisima o sigurnosti na radu. Priloženi alat omogućuje brzo i jednostavno sastavljanje bijele ploče Vario design. Stabilni osnovni elementi s 4 glatko pokretna kotačića za namještaj u bijeloj/sivoj boji, uključujući kočnice, osiguravaju mobilnost. To vam omogućuje jednostavno premještanje bijele ploče iz sobe u sobu.
Idealno za planiranje i prezentacije
Dizajnerska bijela ploča Vario, opremljena okvirom od eloksiranog aluminija i inovativnim, elegantnim zakošenim kutovima jednostavnog dizajna. (Ovo je u skladu s važećim propisima o sigurnosti na radu). Magnetno, po kojem se može pisati markerima za bijelu ploču i obrisati kada se osuši. Čvrsta šasija od eloksiranog aluminija, s 4 kotačića za namještaj vrhunske kvalitete koji se mogu zaključati i imaju super glatki hod.
Bijele ploče su zelene!
Prilikom dizajna i proizvodnje naših bijelih ploča, pazili smo da koristimo samo najbolje i najodrživije materijale: Na primjer, naše bijele ploče proizvode se od supstrata na bazi drva iz održivog šumarstva. Također se mogu reciklirati 98%. Nadalje, proizvodimo u Njemačkoj kako bismo skratili transportne rute i proizvodni proces, ostavljajući tako nizak CO2 otisak naših proizvoda.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Lakirane, pisaće i magnetske površine su obostrane.
- • Izrađeno od ploča na bazi drva iz održivog FSC® šumarstva
- Za opsežne primjene, može se montirati u portretnom ili pejzažnom formatu prema potrebi.
- Okviri i stalci izrađeni su od super laganog aluminija i obloženi bijelim praškastim premazom.
- Moderni, elegantni zakošeni kutovi jednostavnog dizajna u skladu su s važećim propisima o sigurnosti na radu.
- Priloženi alat omogućuje brzo i jednostavno sastavljanje bijele ploče Vario design.
- Stabilni osnovni elementi s 4 glatko pokretna kotačića za namještaj u bijeloj/sivoj boji, uključujući kočnice, osiguravaju mobilnost.
- To vam omogućuje da bez napora premještate svoju Vario design bijelu ploču iz sobe u sobu.
- Uz bijelu ploču Magnetoplan Vario design, na raspolaganju su vam i dvostrane ploče za moderiranje VarioPin design s filcanim površinama u 8 modernih trendovskih boja.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.