magnetoplan whiteboard Vario (Š x V) 100 cm x 180 cm crna, bijela lakirana, glatka upotrebljiva s obje strane, pejsaž il
- Kataloški br:
- 3594370 - 62
- Oznaka:
- 1181200
- EAN:
- 4013695064147
- Kataloški br:
- 3594370 - 62
- Oznaka:
- 1181200
- EAN:
- 4013695064147
magnetoplan whiteboard Vario (Š x V) 100 cm x 180 cm crna, bijela lakirana, glatka upotrebljiva s obje strane, pejsaž il
2,070.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,070.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | whiteboard |
| dim. | (Š x V) 100 cm x 180 cm |
| Širina | 100 cm |
| Visina | 180 cm |
| Ukupna širina | 107 cm |
| Ukupna visina | 191 cm |
| Boja | crna bijela |
| može se obrisati | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| Posuda za odlaganje | ne |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| obostrano natpisivo | da |
| Vrsta upotrebe (stražnje strane) | whiteboard |
| Vrsta upotrebe (prednja strana) | whiteboard |
| Boja okvira | crna |
| podesiva visina | ne |
| Okretni kotačić učvrstiv | da |
| Materijal okvira | aluminij |
| Tekstura površine | lakirana glatka |
| Posebne značajke | upotrebljiva s obje strane pejsaž ili portret |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Lakirane, pisaće i magnetske površine su obostrane.
- • Izrađeno od ploča na bazi drva iz održivog FSC® šumarstva
- Za opsežne primjene, može se montirati u portretnom ili pejzažnom formatu prema potrebi.
- Okviri i stalci izrađeni su od super laganog aluminija i obrađeni crnim praškastim premazom.
- Moderni, elegantni zakošeni kutovi jednostavnog dizajna u skladu su s važećim propisima o sigurnosti na radu.
- Priloženi alat omogućuje brzo i jednostavno sastavljanje bijele ploče Vario design.
- Stabilni osnovni elementi s 4 glatko pokretna kotačića za namještaj u bijeloj/sivoj boji, uključujući kočnice, osiguravaju mobilnost.
- To vam omogućuje da bez napora premještate svoju Vario design bijelu ploču iz sobe u sobu.
- Uz bijelu ploču Magnetoplan Vario design, na raspolaganju su vam i dvostrane ploče za moderiranje VarioPin design s filcanim površinama u 8 modernih trendovskih boja.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.