magnetoplan whiteboard VarioPin (Š x V) 100 cm x 180 cm bijela, siva lakirana, glatka upotrebljiva s obje strane, pejsaž
- Kataloški br:
- 3594376 - 62
- Oznaka:
- 1181401
- EAN:
- 4013695065687
- Kataloški br:
- 3594376 - 62
- Oznaka:
- 1181401
- EAN:
- 4013695065687
magnetoplan whiteboard VarioPin (Š x V) 100 cm x 180 cm bijela, siva lakirana, glatka upotrebljiva s obje strane, pejsaž
2,280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | whiteboard |
| dim. | (Š x V) 100 cm x 180 cm |
| Širina | 100 cm |
| Visina | 180 cm |
| Boja | bijela siva |
| može se obrisati | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| Posuda za odlaganje | ne |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| obostrano natpisivo | ne |
| Vrsta upotrebe (stražnje strane) | pinboard |
| Vrsta upotrebe (prednja strana) | whiteboard |
| Boja okvira | bijela |
| podesiva visina | ne |
| Okretni kotačić učvrstiv | da |
| Materijal površine za ubadanje iglica | filc |
| Materijal okvira | aluminij |
| Tekstura površine | lakirana glatka |
| Posebne značajke | upotrebljiva s obje strane pejsaž ili portret |
Opis
Opis
Ovaj inovativni, prostorno štedljivi 2-u-1 alat kombinira bijelu ploču s pločom za pričvršćivanje pribadača - proizvedeno u Njemačkoj. Zbog toga je savršen alat za kućne urede, male urede, agilna radna okruženja, spontane sastanke i još mnogo toga.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- • Jedna strana s lakiranom, magnetskom površinom za pisanje
- • Druga strana s površinom od filca koja se može pričvrstiti iglama u sivoj boji, izrađena od 100% prirodnih, obnovljivih sirovina s certificiranom vatrootpornošću prema DIN EN 13501-1
- Površine se mogu fleksibilno koristiti za širok raspon primjena i mogu se montirati u portretnom i pejzažnom formatu.
- Okvir i noge izrađeni su od super laganog aluminija i obrađeni crnim praškastim premazom.
- Moderni, elegantni zakošeni kutovi jednostavnog dizajna u skladu su s važećim propisima o sigurnosti na radu.
- Priloženi alat osigurava brzu montažu.
- Stabilni osnovni elementi s 4 super glatka kotačića za namještaj, uključujući kočnice, nude maksimalnu mobilnost.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.