Majka GLM 4 Phoenix Contact Sadržaj: 100 kom.
- Kataloški br:
- 3566185 - 62
- Oznaka:
- 1201769
- EAN:
- 4017918017484
- Kataloški br:
- 3566185 - 62
- Oznaka:
- 1201769
- EAN:
- 4017918017484
Majka GLM 4 Phoenix Contact Sadržaj: 100 kom.
335.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
335.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matica |
| dim. | (Š x V x D) 9.9 x 27.7 x 4.95 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 1201769 |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Širina | 9.9 mm |
| Visina | 27.7 mm |
| Tip | GLM 4 |
| Dubina | 4.95 mm |
| Width | 9.9 mm |
| Height | 27.7 mm |
| Depth | 4.95 mm |
| Material | Steel |
| Accessory | TRUE |
| Spare part | FALSE |
Opis
Opis
Matica, Materijal: Čelik, pocinčani, Boja: srebrna
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.