Makita 192352-4 brusni papir Granulacija 60, 100, 150 (D x Š x V) 102 x 114 x 3.5 mm 1 Set
- Kataloški br:
- 3434283 - 62
- Oznaka:
- 192352-4
- EAN:
- 88381159357
- Kataloški br:
- 3434283 - 62
- Oznaka:
- 192352-4
- EAN:
- 88381159357
Makita 192352-4 brusni papir Granulacija 60, 100, 150 (D x Š x V) 102 x 114 x 3.5 mm 1 Set
10.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brusni papir |
| Granulacija | 60 100 150 |
| Dužina | 102 mm |
| Visina | 3.5 mm |
| Širina | 114 mm |
| Sadržaj | 1 Set |
| dim. | (D x Š x V) 102 x 114 x 3.5 mm |
| Težina | 24 g |
Opis
Opis
Set brusnih papira s po 1 komadom granulacije 60, 100 i 150, izrađen od bijelog aluminijevog oksida. Bijeli aluminijev oksid ima finiji i otvoreniji uzorak zrna te je stoga idealan za boje i lakove, kao i za drvene i metalne površine. Stearatni premaz na površini također osigurava da je manja vjerojatnost začepljenja abrazivnog zrna. Brzo i praktično pričvršćivanje čičkom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.