Makita 192655-6 komplet trokutnog brusnog papira Granulacija 60, 100, 150 (D x Š x V) 94 x 94 x 6 mm 1 Set
- Kataloški br:
- 3434284 - 62
- Oznaka:
- 192655-6
- EAN:
- 88381159364
- Kataloški br:
- 3434284 - 62
- Oznaka:
- 192655-6
- EAN:
- 88381159364
Makita 192655-6 komplet trokutnog brusnog papira Granulacija 60, 100, 150 (D x Š x V) 94 x 94 x 6 mm 1 Set
13 %
7.60 KM8.70 KM
Štedite 1.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-13 %
7.60 KM8.70 KM
Štedite 1.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet trokutnog brusnog papira |
| Granulacija | 60 100 150 |
| Dužina | 94 mm |
| Visina | 6 mm |
| Širina | 94 mm |
| Sadržaj | 1 Set |
| dim. | (D x Š x V) 94 x 94 x 6 mm |
| Težina | 18 g |
Opis
Opis
Set brusnih papira Delta Ø 94 mm s 2 granulacije 60, 100 i 150. Otvorena raspodjela zrna i poseban stearatni premaz osiguravaju dulji vijek trajanja i idealni su za brušenje boja i lakova. Brzo i praktično pričvršćivanje čičkom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.