Makita B-22969 komplet trokutnog brusnog papira Granulacija 120 (D x Š x V) 89 x 93 x 10 mm 10 kom.
- Kataloški br:
- 3433440 - 62
- Oznaka:
- B-22969
- EAN:
- 88381403368
- Kataloški br:
- 3433440 - 62
- Oznaka:
- B-22969
- EAN:
- 88381403368
Makita B-22969 komplet trokutnog brusnog papira Granulacija 120 (D x Š x V) 89 x 93 x 10 mm 10 kom.
16.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet trokutnog brusnog papira |
| Granulacija | 120 |
| Dužina | 89 mm |
| Visina | 10 mm |
| Širina | 93 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 89 x 93 x 10 mm |
| Težina | 31 g |
| Type | Triangle |
| Waterproof | FALSE |
| Material of carrier | Paper |
| Suitable for metal | FALSE |
| Suitable for wood | FALSE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Suitable for paint | TRUE |
| Suitable for glass | FALSE |
| With perforation for dust extraction | TRUE |
| Hook-and-loop fastening | TRUE |
Opis
Opis
Delta brusni papir Ø 94 mm sa granulacijom 120. Otvorena raspodjela zrna i poseban stearatni premaz osiguravaju dulji vijek trajanja i idealni su za brušenje boja i lakova. Brzo i praktično pričvršćivanje čičkom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.