Makita B-49046 set spiralnih svrdla za kamen 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm SDS-Plus 1 Set
- Kataloški br:
- 3432555 - 62
- Oznaka:
- B-49046
- EAN:
- 88381457453
- Kataloški br:
- 3432555 - 62
- Oznaka:
- B-49046
- EAN:
- 88381457453
Makita B-49046 set spiralnih svrdla za kamen 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm SDS-Plus 1 Set
12 %
86.00 KM98.00 KM
Štedite 12.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
86.00 KM98.00 KM
Štedite 12.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | set spiralnih svrdla za kamen |
| Bušotina - Ø | 5 mm6 mm8 mm10 mm12 mm |
| Prikladnost materijala | kamen zidano |
| Radna duljina | 27 mm |
| Sadržaj | 1 Set |
| Bilježenje | SDS-Plus |
| Težina | 343 g |
| Dužina | 110 mm160 mm |
| Holding system | SDS-plus |
| Suitable for stainless steel | FALSE |
| With centre drill | FALSE |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for steel | FALSE |
| Suitable for concrete | TRUE |
| Suitable for cast iron | FALSE |
| Suitable for wood | FALSE |
| Suitable for nonferrous metals | FALSE |
| Suitable for stone | TRUE |
| Double sided drill | FALSE |
| Plug-in axle with flat end | FALSE |
Opis
Opis
Set sa SDS-PLUS steznom glavom sadrži 7 svrdla: Ø 5 x 110 mm, Ø 6 x 110 mm, Ø 8 x 110 mm, Ø 6 x 160 mm, Ø 8 x 160 mm, Ø 10 x 160 mm, Ø 12 x 160 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.