Makita B-68389 brusni papir Granulacija 40 (Ø) 225 mm 25 kom.
- Kataloški br:
- 3434030 - 62
- Oznaka:
- B-68389
- EAN:
- 88381545891
- Kataloški br:
- 3434030 - 62
- Oznaka:
- B-68389
- EAN:
- 88381545891
Makita B-68389 brusni papir Granulacija 40 (Ø) 225 mm 25 kom.
12 %
78.00 KM89.00 KM
Štedite 11.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
78.00 KM89.00 KM
Štedite 11.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brusni papir |
| Granulacija | 40 |
| Promjer | 225 mm |
| Sadržaj | 25 kom. |
| dim. | (Ø) 225 mm |
| Težina | 811 g |
| Type | Disc |
| Waterproof | FALSE |
| Material of carrier | Paper |
| Suitable for metal | FALSE |
| Suitable for wood | FALSE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Suitable for paint | TRUE |
| Suitable for glass | FALSE |
| With perforation for dust extraction | TRUE |
| Hook-and-loop fastening | TRUE |
Opis
Opis
Brusni papir Ø 225 mm s granulacijom 40 idealan za brušenje u suhozidu. Brzo i praktično pričvršćivanje čičkom. S učinkovitim keramičkim zrnom i dugotrajnim premazom za dodatnu izdržljivost. Jamči ujednačen rezultat.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.