Makita CE001GZ03 akumulatorski rezač Dubina rezanja (maks.): 127 mm
- Kataloški br:
- 3395810 - 62
- Oznaka:
- CE001GZ03
- EAN:
- 197050011121
- Kataloški br:
- 3395810 - 62
- Oznaka:
- CE001GZ03
- EAN:
- 197050011121
Makita CE001GZ03 akumulatorski rezač Dubina rezanja (maks.): 127 mm
16 %
3,070.00 KM3,645.00 KM
Štedite 575.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
3,070.00 KM3,645.00 KM
Štedite 575.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tehnologija detektiranja aktivne povratne sprege
- Osobito niske vibracije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski rezač |
| Promjer ploče | 355 mm |
| Vrsta razdvojne ploče | dijamantni rezni disk zatvoren |
| Bušotina - Ø | 20 mm |
| Dubina rezanja (maks.) | 127 mm |
| Širina | 272 mm |
| Visina | 433 mm |
| Dubina | 786 mm |
| dim. | (Š x V x D) 272 x 433 x 786 mm |
| Težina | 14.1 |
| Razina zvučne snage | 120 dBA |
Opis
Opis
Prikladno za mokro rezanje, crijevo za dovod vode prolazi unutar kućišta i tako je zaštićeno od vanjskih oštećenja.
AFT zaustavlja motor kada se stroj zaustavi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
AFT zaustavlja motor kada se stroj zaustavi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Spojka za crijevo 1/2"
- Set adapterskih prstenova
- Nasadni ključ 13-19
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.