Makita CL004GZ akumulatorski ciklonski usisivač bez vrećice, ciklonska tehnologija
- Kataloški br:
- 3476422 - 62
- Oznaka:
- CL004GZ
- EAN:
- 197050009173
- Kataloški br:
- 3476422 - 62
- Oznaka:
- CL004GZ
- EAN:
- 197050009173
Makita CL004GZ akumulatorski ciklonski usisivač bez vrećice, ciklonska tehnologija
16 %
615.00 KM730.00 KM
Štedite 115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
615.00 KM730.00 KM
Štedite 115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- , Volumen prikupne posude=0.25 l;Dodatna mlaznica:Podna mlaznica s rotirajućom četkom
- Mlaznica za fuge
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski ciklonski usisivač |
| Boja | bijela |
| Prikupna posuda | 0.25 l |
| Pogonski napon (detalji) | 40 V |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | bez vrećice ciklonska tehnologija |
| Tehnologija usisivanja | suho |
| Širina | 243 mm |
| Visina | 213 mm |
| Dužina | 1127 mm |
| Težina | 2.8 kg |
| Dodatna mlaznica | Podna mlaznica s rotirajućom četkom Mlaznica za fuge |
| dim. | (D x Š x V) 1127 x 243 x 213 mm |
| Baterijski napon | 40 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Protok zraka | 1.0 m³/min |
Opis
Opis
Praktičan i lako prenosiv usisavač ima snažan, visokoučinkoviti motor bez četkica s velikom usisnom snagom i niskom razinom buke. Integrirani ciklonski sustav smanjuje prerano začepljenje filtera. Električna rotirajuća četka s detekcijom poda učinkovito čisti čak i tepihe s dlakama kućnih ljubimaca.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Usisna cijev s kopčom za zaključavanje
- Podna mlaznica s rotirajućom četkom
- Mlaznica za fuge
- držač mlaznice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.