Makita CW004GZ akumulatorska kutija za hlađenje i grijanje 18 V, 40 V tirkizna, crna 29 l -18 °C
- Kataloški br:
- 2986591 - 62
- Oznaka:
- CW004GZ
- EAN:
- 88381784221
- Kataloški br:
- 2986591 - 62
- Oznaka:
- CW004GZ
- EAN:
- 88381784221
Makita CW004GZ akumulatorska kutija za hlađenje i grijanje 18 V, 40 V tirkizna, crna 29 l -18 °C
16 %
2,535.00 KM3,000.00 KM
Štedite 465.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
2,535.00 KM3,000.00 KM
Štedite 465.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kutija za hlađenje i grijanje |
| Radni napon | 18 V40 V |
| Područje hlađenja | -18 °C |
| Boja | tirkizna crna |
| Određene značajke kutija za hlađenje | funkcija grijanja rad na akumulator bez akumulatora bez punjača |
| dim. | (D x Š x V) 676 x 345 x 471 mm |
| Težina | 20.9 kg |
| Neto ukupni kapacitet | 29 l |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Područje grijanja | +60 °C |
| Širina | 345 mm |
| Visina | 471 mm |
| Dužina | 676 mm |
Opis
Opis
Prijenosni kompresor na baterije za hlađenje i grijanje s dvije temperaturne zone. Temperatura se može podešavati u 17 razina, veliki zaslon prikazuje ciljnu i stvarnu temperaturu kao i razinu napunjenosti baterije. Moguć rad na električnoj mreži, na električnom sustavu vozila, s XGT baterijama i LXT baterijama. Dvije klimatske zone mogu se postaviti s temperaturnom razlikom od najviše 30°C.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)