Makita D-07026 drvo-spiralno svrdlo 3 mm Ukupna dužina 60 mm šesterokutna osovina 1 kom.
- Kataloški br:
- 3349648 - 62
- Oznaka:
- D-07026
- EAN:
- 88381178587
- Kataloški br:
- 3349648 - 62
- Oznaka:
- D-07026
- EAN:
- 88381178587
Makita D-07026 drvo-spiralno svrdlo 3 mm Ukupna dužina 60 mm šesterokutna osovina 1 kom.
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | drvo-spiralno svrdlo |
| Bušotina - Ø | 3 mm |
| Prikladnost materijala | drvo |
| Bilježenje | šesterokutna osovina |
| Osovina-Ø | 3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Radna duljina | 35 mm |
| Ukupna dužina | 60 mm |
Opis
Opis
CV svrdlo za drvo Ø 3,0 mm ukupne duljine 60 mm
CV svrdlo za drvo Ø 3,0 mm s vrhom za centriranje od CV čelika otpornog na habanje. Svrdlo ima ukupnu dužinu od 60 mm i ima okrugli dršak.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
CV svrdlo za drvo Ø 3,0 mm s vrhom za centriranje od CV čelika otpornog na habanje. Svrdlo ima ukupnu dužinu od 60 mm i ima okrugli dršak.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)