Makita D-58578 komplet trokutnog brusnog papira Granulacija 40 (D x Š x V) 93 x 93 x 19 mm 10 kom.
- Kataloški br:
- 3434216 - 62
- Oznaka:
- D-58578
- EAN:
- 88381462679
- Kataloški br:
- 3434216 - 62
- Oznaka:
- D-58578
- EAN:
- 88381462679
Makita D-58578 komplet trokutnog brusnog papira Granulacija 40 (D x Š x V) 93 x 93 x 19 mm 10 kom.
14.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet trokutnog brusnog papira |
| Granulacija | 40 |
| Dužina | 93 mm |
| Visina | 19 mm |
| Širina | 93 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 93 x 93 x 19 mm |
| Težina | 58 g |
Opis
Opis
Delta brusni papir Ø 93 mm sa granulacijom 40 idealan za predbrušenje obojenih i neobojenih drvenih i metalnih površina. Brzo i praktično pričvršćivanje čičkom. Jamči ujednačen rezultat.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.