Makita D-58637 komplet trokutnog brusnog papira Granulacija 180 (D x Š x V) 93 x 93 x 10 mm 10 kom.
- Kataloški br:
- 3434179 - 62
- Oznaka:
- D-58637
- EAN:
- 88381462730
- Kataloški br:
- 3434179 - 62
- Oznaka:
- D-58637
- EAN:
- 88381462730
Makita D-58637 komplet trokutnog brusnog papira Granulacija 180 (D x Š x V) 93 x 93 x 10 mm 10 kom.
14.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet trokutnog brusnog papira |
| Granulacija | 180 |
| Dužina | 93 mm |
| Visina | 10 mm |
| Širina | 93 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 93 x 93 x 10 mm |
| Težina | 29 g |
Opis
Opis
Delta brusni papir Ø 93 mm sa granulacijom 180 idealan za predbrušenje obojenih i neobojenih drvenih i metalnih površina. Brzo i praktično pričvršćivanje čičkom. Jamči ujednačen rezultat.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.