Makita D-73972 svrdlo za centriranje 8 mm SDS-Plus 1 kom.
- Kataloški br:
- 3433082 - 62
- Oznaka:
- D-73972
- EAN:
- 88381586887
- Kataloški br:
- 3433082 - 62
- Oznaka:
- D-73972
- EAN:
- 88381586887
Makita D-73972 svrdlo za centriranje 8 mm SDS-Plus 1 kom.
7.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svrdlo za centriranje |
| Bušotina - Ø | 8 mm |
| Prikladnost materijala | kamen zidano |
| Radna duljina | 27 mm |
| Dužina | 110 mm |
| Bilježenje | SDS-Plus |
| Težina | 26 g |
| Promjer | 8 mm |
Opis
Opis
Pogodno za zidanje, kamen i vapneno-pješčanu ciglu. HM svrdla za šuplje jezgre i trnovi za SDS-PLUS dostupni su zasebno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.