Makita D-78455 svrdlo za staklo 8 mm Ukupna dužina 58 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3434296 - 62
- EAN:
- 1.9705E+11
- Kataloški br:
- 3434296 - 62
- EAN:
- 1.9705E+11
Makita D-78455 svrdlo za staklo 8 mm Ukupna dužina 58 mm 1 kom.
1 %
17.80 KM17.90 KM
Štedite 0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
17.80 KM17.90 KM
Štedite 0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svrdlo za staklo |
| Bušotina - Ø | 8 mm |
| Prikladnost materijala | pločice staklo keramika |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ukupna dužina | 58 mm |
| Težina | 10 g |
| Promjer | 8 mm |
| Dužina | 58 mm |
Opis
Opis
Specijalno svrdlo Ø 8,0 mm za staklo i pločice sa specijalnom karbidnom pločom i okruglim drškom. Svrdlo ima ukupnu duljinu od 58 mm. Za najbolje i nježne rezultate bušenja, materijal uvijek hladite vodom. Pogodno za npr. staklo, cement ili keramičke pločice
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.