Makita DC10SB punjač za akumulatorski paket 197363-4 - E
- Kataloški br:
- 3532312 - 62
- Oznaka:
- 197363-4 - E
- Kataloški br:
- 3532312 - 62
- Oznaka:
- 197363-4 - E
Makita DC10SB punjač za akumulatorski paket 197363-4 - E
9 %
105.00 KM115.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-9 %
105.00 KM115.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | punjač za akumulatorski paket |
| dim. | (D x Š x V) 120 x 163 x 73 mm |
| Napon akumulatora | 10.8 V 12 V |
| Kanali/utori za punjenje | 1 |
| Težina | 630 g |
| Širina | 163 mm |
| Visina | 73 mm |
| Dužina | 120 mm |
Opis
Opis
Brzi punjač DC10SB prikladan je za baterije serije CXT s maksimalno 12 V ili 10,8 V. Zahvaljujući sustavu hlađenja, baterija se hladi tijekom punjenja kako bi se postiglo brzo punjenje i poboljšale performanse.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)