Makita DC18RD punjač za akumulatorski paket 196933-6 - E
- Kataloški br:
- 3532301 - 62
- Oznaka:
- 196933-6 - E
- Kataloški br:
- 3532301 - 62
- Oznaka:
- 196933-6 - E
Makita DC18RD punjač za akumulatorski paket 196933-6 - E
12 %
335.00 KM380.00 KM
Štedite 45.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
335.00 KM380.00 KM
Štedite 45.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | punjač za akumulatorski paket |
| Odgovarajući akumulator | litijev-ionski |
| dim. | (D x Š x V) 205 x 340 x 100 mm |
| Napon akumulatora | 14.4 V 18 V |
| Kanali/utori za punjenje | 2 |
| Pogonski napon | 230 V |
| Težina | 2.1 kg |
| Širina | 340 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dužina | 205 mm |
Opis
Opis
S inteligentnom tehnologijom punjenja i sustavom hlađenja za kratko vrijeme punjenja
Dvostruki brzi punjač DC18RD prikladan je za baterije serije LXT s 14,4 V i 18 V. Zahvaljujući sustavu hlađenja, baterije se hlade tijekom punjenja kako bi se postiglo brzo punjenje i poboljšale performanse. Nakon uspješnog punjenja, oglašava se opcionalna melodija koju je moguće prilagoditi
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)