Makita DDF485Z - ECO akumulatorska bušilica 18 V bez baterije, bez punjača
- Kataloški br:
- 3532304 - 62
- Oznaka:
- DDF485Z - ECO
- Kataloški br:
- 3532304 - 62
- Oznaka:
- DDF485Z - ECO
Makita DDF485Z - ECO akumulatorska bušilica 18 V bez baterije, bez punjača
15 %
250.00 KM295.00 KM
Štedite 45.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
250.00 KM295.00 KM
Štedite 45.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/-Akumulator
- Okretni moment (maks.) (detalji) teških 50 Nm, mekanih 27 Nm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska bušilica |
| Napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Broj okretaja praznog hoda (detalji) | 1. Brzina 0-500 o/min 2. Brzina 0-1.900 U/min |
| Maks. okretni moment | teških 50 Nmmekanih 27 Nm |
| Maks. Ø bušenja | (Drvo/Čelik) 38/13 mm |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 1,5 - 13 mm |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Vrsta prijenosa | 2 brzine |
| Težina | 1700 g |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Širina | 79 mm |
| Visina | 255 mm |
| Dužina | 169 mm |
| dim. | (D x Š x V) 169 x 79 x 255 mm |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
Opis
Opis
Posebno praktična 18V akumulatorska bušilica/odvijač s 2-brzinskim metalnim planetarnim prijenosnikom i motorom bez četkica. Okretni moment se može podesiti u 21 razini plus razina bušenja. Osim toga, integrirana je svijetla dvostruka LED dioda s funkcijom predsvjetljenja i naknadnog osvjetljenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Motor bez četkica za veću izdržljivost, dulji vijek trajanja i kompaktniji dizajn
- S jarkim dvostrukim LED-om s funkcijom predsvjetljenja i naknadnog osvjetljenja
- Posebno praktično zbog kompaktnog, kratkog dizajna
- Osjetljivo podesiva brzina
- 2-brzinski potpuno metalni planetarni mjenjač
- 21-pozicijsko podešavanje okretnog momenta plus razina bušenja.
Komentar
Isporuka bez baterije i punjača!
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)
- Dodatni (4)