Makita DDF490Z -akumulatorska bušilica 18 V
- Kataloški br:
- 3476432 - 62
- Oznaka:
- DDF490Z
- EAN:
- 197050009845
- Kataloški br:
- 3476432 - 62
- Oznaka:
- DDF490Z
- EAN:
- 197050009845
Makita DDF490Z -akumulatorska bušilica 18 V
16 %
285.00 KM340.00 KM
Štedite 55.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
285.00 KM340.00 KM
Štedite 55.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska bušilica |
| Napon | 18 V |
| Držač alata | 1/2"-20UNF |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 1,5 - 13 mm |
| Radni napon | 18 V |
| Dužina | 167 mm |
| Širina | 81 mm |
| Visina | 255 mm |
| Težina | 1.7 kg |
| Težina, napomena | bez punjive baterije |
| Broj okretaja u praznom hodu | 0-1900 U/min |
Opis
Opis
Akumulatorska bušilica-odvijač impresionira motorom bez četkica, okretnim momentom od 65 Nm i mjenjačem s 2 brzine za snažno uvrtanje vijaka i precizno bušenje.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, LED radnom svjetlu i ergonomskoj ručki, savršen je pratitelj za zahtjevne radove u radionici i montaži.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, LED radnom svjetlu i ergonomskoj ručki, savršen je pratitelj za zahtjevne radove u radionici i montaži.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)