Makita DHP490Z 2 brzine-akumulatorski čekić
- Kataloški br:
- 3476436 - 62
- Oznaka:
- DHP490Z
- EAN:
- 197050010247
- Kataloški br:
- 3476436 - 62
- Oznaka:
- DHP490Z
- EAN:
- 197050010247
Makita DHP490Z 2 brzine-akumulatorski čekić
15 %
300.00 KM355.00 KM
Štedite 55.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
300.00 KM355.00 KM
Štedite 55.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski čekić |
| Radni napon | 18 V |
| Vrsta prijenosa | 2 brzine |
| Držač alata | 1/2"-20UNF |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 1,5 - 13 mm |
| Okretni moment (maks.) | 65 Nm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Broj okretaja u praznom hodu | 0-1900 U/min |
| Širina | 81 mm |
| Visina | 255 mm |
| Dužina | 172 mm |
Opis
Opis
Snažna 18V akumulatorska udarna bušilica/odvijač s 2-brzinskim metalnim planetarnim mjenjačem. Udarni mehanizam može se isključiti ovisno o primjeni; maksimalni okretni moment je 65 Nm. Osim toga, jarka LED dioda osvjetljava radni komad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)