Makita DHP492Z -akumulatorski čekić
- Kataloški br:
- 3476438 - 62
- Oznaka:
- DHP492Z
- EAN:
- 197050011770
- Kataloški br:
- 3476438 - 62
- Oznaka:
- DHP492Z
- EAN:
- 197050011770
Makita DHP492Z -akumulatorski čekić
12 %
780.00 KM890.00 KM
Štedite 110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
780.00 KM890.00 KM
Štedite 110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj udaraca maks. 31500 /min
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski čekić |
| Radni napon | 18 V |
| Broj udaraca maks. | 31500 /min |
| Držač alata | 1/2"-20UNF |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 1,5 - 13 mm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Broj okretaja u praznom hodu | 0-2100 U/min |
| Širina | 81 mm |
| Visina | 248 mm |
| Dužina | 180 mm |
Opis
Opis
Snažna 18V akumulatorska udarna bušilica/odvijač s motorom bez četkica. Udarni mehanizam može se uključiti ovisno o primjeni; maksimalni okretni moment je 141 Nm. Vrijednosti tvrdog i mekog momenta su 130/65 Nm. Ovo se može podesiti u 21 koraku plus korak bušenja. S metalnom steznom glavom za bušilicu i bočnom ručkom te jarkim dvostrukim LED-om s funkcijom predsvjetljenja i naknadnog osvjetljenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Graničnik dubine
- Bočna ručka s produžetkom
- 2x vijak M4x12
- PH/LS dvostruki bit
- Nosač za vješanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)