Makita DJV186Z akumulatorska pila DJV186Z 18 V
- Kataloški br:
- 3476442 - 62
- Oznaka:
- DJV186Z
- EAN:
- 197050011855
- Kataloški br:
- 3476442 - 62
- Oznaka:
- DJV186Z
- EAN:
- 197050011855
Makita DJV186Z akumulatorska pila DJV186Z 18 V
16 %
260.00 KM310.00 KM
Štedite 50.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
260.00 KM310.00 KM
Štedite 50.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V
- Broj podizaja (maks.): 2900 /min
- Visina podizanja (maks.): 18 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska pila |
| Baterijski napon | 18 V |
| Broj podizaja (maks.) | 2900 /min |
| Visina podizanja (maks.) | 18 mm |
| Dubina reza maks. (Drvo) | 65 mm |
| Dubina reza maks. (Plastika) | 65 mm |
| Dubina reza maks. (Metal) | 6 mm |
| Dubina reza maks. (Aluminij) | 10 mm |
| Dužina lista pile | 75 mm |
| Broj zubaca (po inču) | 9 |
| dim. | (D x Š x V) 257 x 81 x 196 mm |
| Dužina | 257 mm |
| Širina | 81 mm |
| Visina | 196 mm |
| Težina | 2.2 kg |
Opis
Opis
Kompaktna 18V akumulatorska ubodna pila s 3 postavke njihala + ravnim hodom ima dubinu rezanja do 65 mm u drvu, električnu kočnicu, opcionalno vanjsko usisavanje prašine i ergonomski mekani rukohvat - savršen za precizne krivuljne i kutne rezove u drvu, aluminiju ili čeliku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Šesterokutni ključ od 3 mm
- List ubodne pile B-10 drvo/plastika
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)