Makita DLM463PG4 akumulator akumulatorska kosilica uklj. akumulator, uklj. punjač 18 V Širina rezanja (maks.) 46 cm
- Kataloški br:
- 2731455 - 62
- Oznaka:
- DLM463PG4
- EAN:
- 88381767088
- Kataloški br:
- 2731455 - 62
- Oznaka:
- DLM463PG4
- EAN:
- 88381767088
Makita DLM463PG4 akumulator akumulatorska kosilica uklj. akumulator, uklj. punjač 18 V Širina rezanja (maks.) 46 cm
3,335.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,335.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Veliki sakupljač trave kapaciteta 60 l
- Konstantna elektronika za konstantnu brzinu čak i pod opterećenjem
- Elektronika Constant održava konstantnu brzinu i štiti motor od preopterećenja
- S mekim startom
- 3 u 1: košnja, sakupljanje, malčiranje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kosilica |
| Motor | akumulator |
| Određene značajke | uklj. akumulator uklj. punjač |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 21 min |
| Širina rezanja (maks.) | 46 cm |
| Visina reza | 20 - 75 (izvorni znanstveni rad, znanstveni). mm |
| Podešavanje visine za rezanje | 10 x |
| Težina | 25.3 kg |
Opis
Opis
"Tiha akumulatorska kosilica od 2 x 18 V s robusnim čeličnim kućištem za travnjake srednje veličine. Promjenjivi tihi način rada za okruženje osjetljivo na buku. Ima širinu rezanja od 46 cm i ima indikator razine u kutiji za sakupljanje trave od 60 litara. S indikatorom napunjenosti baterije izravno na upravljaču. 3 u 1: košnja, sakupljanje, malčiranje.; Specifikacije: Veliki sakupljač trave kapaciteta 60L; Konstantna elektronika za konstantnu brzinu čak i pod opterećenjem; Elektronika Constant održava konstantnu brzinu i štiti motor od preopterećenja; S mekim startom; 3 u 1: košnja, sakupljanje, malčiranje; Tehnički detalji: napon baterije 2 x 18 V; baterijski sustav LXT; sustav zaštite baterije; podešavanje visine rezanja 10; širina rezanja 46 cm; Idealna izvedba površine (do) 800 m²; Centralno podešavanje visine rezanja 20 - 75 mm; promjer stražnjeg kotača 20,5 cm; promjer prednjeg kotača 18 cm; Vrijeme rada 18 V / 6,0 Ah 21 min; košara za travu 60 L; skupljanje, kosidba, skupljanje; Težina uključujući bateriju (EPTA) 25,3 - 27,6 kg; Dimenzija proizvoda (D x Š x V) 1518 x 532 x 1138 mm; Dimenzije sklopljene (DxŠxV) 1125 x 532 x 713 mm; Brzina u praznom hodu (Normalni način) 3300 o/min; Broj okretaja u praznom hodu (niskošumni način) 2500 o/min; Razina zvučne snage (LWA) 91 dB(A); Razina zvučnog tlaka (LpA) 79 dB(A); K vrijednost buke 3,4 dB(A); Vibracija = 2,5 m/s²; K vrijednost vibracija 1,5 m/s²
"
Ovaj tekst je mašinski preveden.
"
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)