Makita DTW1005Z -akumulatorski zračni pištolj
- Kataloški br:
- 3476439 - 62
- Oznaka:
- DTW1005Z
- EAN:
- 197050010667
- Kataloški br:
- 3476439 - 62
- Oznaka:
- DTW1005Z
- EAN:
- 197050010667
Makita DTW1005Z -akumulatorski zračni pištolj
16 %
1,145.00 KM1,360.00 KM
Štedite 215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
1,145.00 KM1,360.00 KM
Štedite 215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj udaraca maks. 2200 /min
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski zračni pištolj |
| Radni napon | 18 V |
| Broj udaraca maks. | 2200 /min |
| Držač alata | 3/4 "(19 mm) kvadratna glava |
| Okretni moment (maks.) | 1360 Nm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Broj okretaja u praznom hodu | 0-800 U/min 900/ 1000 / 1800 |
| Širina | 113 mm |
| Visina | 283 mm |
| Dužina | 373 mm |
Opis
Opis
S četiri načina rada naprijed, dva načina rada unatrag, načinom rada automatskog zaustavljanja i raznim kontrolama brzine, ovaj alat osigurava visoki okretni moment u svakoj situaciji. XPT tehnologija i dvostruka LED rasvjeta, u kombinaciji s ergonomskom ručkom, osiguravaju udobnu upotrebu čak i u teškim uvjetima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Nosač za vješanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)