Makita DUV320Z Li-Ion akumulator prozračivač travnjaka bez akumulatora, bez punjača Radna širina 32 cm
- Kataloški br:
- 3400635 - 62
- Oznaka:
- DUV320Z
- EAN:
- 197050007674
- Kataloški br:
- 3400635 - 62
- Oznaka:
- DUV320Z
- EAN:
- 197050007674
Makita DUV320Z Li-Ion akumulator prozračivač travnjaka bez akumulatora, bez punjača Radna širina 32 cm
15 %
740.00 KM875.00 KM
Štedite 135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
740.00 KM875.00 KM
Štedite 135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vodootporna, periva ploča
- Lagan za jednostavan transport
- Elektronička kočnica
- Motor bez četkica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prozračivač travnjaka |
| Određene značajke | bez akumulatora bez punjača |
| Motor | akumulator |
| Pogonski napon (detalji) | 18 V |
| Broj okretaja motora | 3300 U/min |
| Radna širina | 32 cm |
| Radna dubina | 4 mm |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Prikupna posuda | 30 l |
| Težina | 9.7 kg |
| Stanje artikla | |
| Broj uključenih baterija | 0 |
Opis
Opis
Snažni skarifikator na baterije za profesionalnu njegu travnjaka. Radna širina je 32 cm, radna dubina je podesiva u četiri koraka od -8 do 4 mm.
Velika torba za skupljanje trave ima kapacitet od 30 litara. Veliki kotači promjera 160 mm pružaju dobro prianjanje čak i na skliskim površinama. Ima ergonomsku ručku za jednostavno rukovanje i košaru za travu koja se lako pričvršćuje. Scarifier se lako čisti i štedi prostor kada se skladišti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Velika torba za skupljanje trave ima kapacitet od 30 litara. Veliki kotači promjera 160 mm pružaju dobro prianjanje čak i na skliskim površinama. Ima ergonomsku ručku za jednostavno rukovanje i košaru za travu koja se lako pričvršćuje. Scarifier se lako čisti i štedi prostor kada se skladišti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Bežični skarifikator
- valjak za scarifying
- Hvatač trave 30 litara
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)