Makita DVP181ZK vakuumska pumpa
- Kataloški br:
- 2631796 - 62
- Oznaka:
- DVP181ZK
- EAN:
- 88381744706
- Kataloški br:
- 2631796 - 62
- Oznaka:
- DVP181ZK
- EAN:
- 88381744706
Makita DVP181ZK vakuumska pumpa
16 %
2,640.00 KM3,130.00 KM
Štedite 490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
2,640.00 KM3,130.00 KM
Štedite 490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Motor bez četkica, bez održavanja i izdržljiv
- Sa snažnim dvostupanjskim kompresorom
- Kompaktan i praktičan dizajn
- Ventil sprječava povratni tok ulja
- Odvodni otvor s ventilom omogućuje jednostavnu zamjenu vakuumske pumpe za ulje
- Sa snažnim dvostupanjskim kompresorom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vakuumska pumpa |
| Dužina | 388 mm |
| Širina | 193 mm |
| Visina | 210 mm |
| dim. | (D x Š x V) 388 x 193 x 210 mm |
| Težina | 8.1 kg |
| Dimenzije navoja | 5/16" / 3/8" |
| Operativni kapaciteti | 113 l/min |
| Maks. broj okretaja | 3200 U/min |
Opis
Opis
Akumulatorska vakuumska pumpa sa snažnim dvostupanjskim kompresorom za odvod zraka iz krugova rashladnog sredstva, kao što su sustavi za klimatizaciju kućanstava i ureda ili male hladnjače. Pumpa je lako prenosiva zbog male veličine. Visoki protok od 113 l/min. Vrijeme rada s dvije baterije od 6,0 Ah je do 60 minuta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)