Makita E-06367 spiralno svrdlo za kamen 4 mm cilinder 1 kom.
- Kataloški br:
- 3433335 - 62
- Oznaka:
- E-06367
- EAN:
- 88381569316
- Kataloški br:
- 3433335 - 62
- Oznaka:
- E-06367
- EAN:
- 88381569316
Makita E-06367 spiralno svrdlo za kamen 4 mm cilinder 1 kom.
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | spiralno svrdlo za kamen |
| Bušotina - Ø | 4 mm |
| Prikladnost materijala | kamen zidano |
| Radna duljina | 27 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Bilježenje | cilinder |
| Težina | 4 g |
| Dužina | 70 mm |
| Promjer | 4 mm |
Opis
Opis
Svrdla za kamen s okruglim drškom imaju zalemljeni dvosjekli karbidni vrh. Poboljšane spirale također osiguravaju optimalno uklanjanje materijala i brži napredak bušenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.