Makita E-15861 spiralno svrdlo za beton-komplet 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm cilinder 1 Set
- Kataloški br:
- 3433380 - 62
- Oznaka:
- E-15861
- EAN:
- 88381790475
- Kataloški br:
- 3433380 - 62
- Oznaka:
- E-15861
- EAN:
- 88381790475
Makita E-15861 spiralno svrdlo za beton-komplet 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm cilinder 1 Set
35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | spiralno svrdlo za beton-komplet |
| Bušotina - Ø | 3 mm4 mm5 mm6 mm8 mm10 mm12 mm |
| Prikladnost materijala | kamen zidano |
| Radna duljina | 0 mm |
| Sadržaj | 1 Set |
| Bilježenje | cilinder |
| Težina | 230 g |
| Dužina | 60 mm70 mm85 mm100 mm110 mm150 mm |
Opis
Opis
Set svrdla za zid sastoji se od 12 svrdla s dvostrukom oštricom i okruglim drškama u veličinama 3x60, 4x70, 5x85, 6x100, 8x110, 8x150, 10x150 i 12x150 mm. Poboljšane spirale također osiguravaju optimalno uklanjanje materijala i brži napredak bušenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.