Makita E-18085 brusni papir Granulacija 120 (D x Š x V) 228 x 93 x 5 mm 10 kom.
- Kataloški br:
- 3434251 - 62
- Oznaka:
- E-18085
- EAN:
- 88381798631
- Kataloški br:
- 3434251 - 62
- Oznaka:
- E-18085
- EAN:
- 88381798631
Makita E-18085 brusni papir Granulacija 120 (D x Š x V) 228 x 93 x 5 mm 10 kom.
9.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brusni papir |
| Granulacija | 120 |
| Dužina | 228 mm |
| Visina | 5 mm |
| Širina | 93 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 228 x 93 x 5 mm |
| Težina | 89 g |
Opis
Opis
Bijeli brusni papir od aluminijevog oksida srednje granulacije 120. Bijeli aluminijev oksid ima finiji i otvoreniji uzorak zrna te je stoga idealan za boje i lakove, kao i za drvene i metalne površine.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.