Makita LED ručni reflektor DEBDML815 DEBDML815
- Kataloški br:
- 3349623 - 62
- Oznaka:
- DEBDML815
- EAN:
- 88381886970
- Kataloški br:
- 3349623 - 62
- Oznaka:
- DEBDML815
- EAN:
- 88381886970
Makita LED ručni reflektor DEBDML815 DEBDML815
15 %
115.00 KM135.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
115.00 KM135.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ručni reflektor |
| Vrsta | LED |
| dim. | (D x Š x V) 272 x 79 x 116 mm |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 54 h |
| Ukupan svjetlosni tok | 160 lm |
| Širina | 79 mm |
| Visina | 116 mm |
| Dužina | 272 mm |
Opis
Opis
Praktični DML815 prikladan je za osvjetljavanje uskih i teško dostupnih radnih područja. Glava svjetiljke je podesiva u 12 smjerova s maksimalnim kutom nagiba od 170°. Vrijeme osvjetljenja je cca 54 sata s baterijom od 18 V/6,0 Ah.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.