Makita LM004JB101 akumulator akumulatorska kosilica 3200 W 64 V Širina rezanja (maks.) 53 cm
- Kataloški br:
- 2902852 - 62
- Oznaka:
- LM004JB101
- EAN:
- 88381773799
- Kataloški br:
- 2902852 - 62
- Oznaka:
- LM004JB101
- EAN:
- 88381773799
Makita LM004JB101 akumulator akumulatorska kosilica 3200 W 64 V Širina rezanja (maks.) 53 cm
6,035.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,035.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kosilica |
| Motor | akumulator |
| Snaga (detalji) | 3200 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Napon akumulatora | 64 V |
| Kapacitet akumulatora | 10 Ah |
| Širina rezanja (maks.) | 53 cm |
| Visina reza | 20 - 100 (prikaz, stručni). mm |
| Podešavanje visine za rezanje | 10 x |
| Prikupna posuda | 70 l |
Opis
Opis
Akumulatorska kosilica sa širinom rezanja od 53 cm ima 3 načina rezanja: Normalno/SoftNoLoad/Smanjena buka. U načinu rada SoftNoLoad, brzina se automatski regulira ovisno o opterećenju stroja. Bežični, sklopivi upravljač za brzo i kompaktno spremanje. Može se skladištiti okomito. Visina rezanja se može podesiti na deset razina pomoću jedne ručke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- S pogonom na kotače – može se koristiti i kao pomoć pri guranju bez kosilice
- XPT - Tehnologija ekstremne zaštite. Optimalna zaštita od prašine i prskanja vode čak i u teškim uvjetima
- S mekom funkcijom bez opterećenja koja se može isključiti
- Zaštita od dubokog pražnjenja. Uređaj se automatski isključuje kada je baterija gotovo prazna.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)