Makita P-32633 brusni papir Granulacija 180 (Ø) 150 mm 50 kom.
- Kataloški br:
- 3433908 - 62
- Oznaka:
- P-32633
- EAN:
- 88381960786
- Kataloški br:
- 3433908 - 62
- Oznaka:
- P-32633
- EAN:
- 88381960786
Makita P-32633 brusni papir Granulacija 180 (Ø) 150 mm 50 kom.
12 %
65.50 KM74.50 KM
Štedite 9.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
65.50 KM74.50 KM
Štedite 9.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brusni papir |
| Granulacija | 180 |
| Promjer | 150 mm |
| Sadržaj | 50 kom. |
| dim. | (Ø) 150 mm |
| Težina | 425 g |
| Type | Disc |
| Waterproof | FALSE |
| Material of carrier | Paper |
| Suitable for metal | TRUE |
| Suitable for wood | TRUE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Suitable for paint | FALSE |
| Suitable for glass | FALSE |
| With perforation for dust extraction | TRUE |
| Hook-and-loop fastening | TRUE |
Opis
Opis
Brusni papir Ø 150 mm sa srednje finom granulacijom 180, idealan za lakirane, drvene i metalne površine. Brzo i praktično pričvršćivanje čičkom. Jamči ujednačen rezultat.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.