Makita P-33205 brusni papir Granulacija 100 (D x Š) 229 mm x 115 mm 10 kom.
- Kataloški br:
- 3433860 - 62
- Oznaka:
- P-33205
- EAN:
- 88381961363
- Kataloški br:
- 3433860 - 62
- Oznaka:
- P-33205
- EAN:
- 88381961363
Makita P-33205 brusni papir Granulacija 100 (D x Š) 229 mm x 115 mm 10 kom.
22.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brusni papir |
| Granulacija | 100 |
| Dužina | 229 mm |
| Širina | 115 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (D x Š) 229 mm x 115 mm |
| Težina | 115 g |
| Type | Rectangle |
| Waterproof | FALSE |
| Material of carrier | Paper |
| Suitable for metal | TRUE |
| Suitable for wood | TRUE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Suitable for paint | FALSE |
| Suitable for glass | FALSE |
| With perforation for dust extraction | TRUE |
| Hook-and-loop fastening | TRUE |
Opis
Opis
Smeđi brusni papir od aluminijevog oksida srednje granulacije 100 idealan za lakirane, drvene i metalne površine. Brzo i praktično pričvršćivanje čičkom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.