Makita P-36952 komplet brusnih traka Granulacija 40 (D x Š) 610 mm x 100 mm 25 kom.
- Kataloški br:
- 3433788 - 62
- Oznaka:
- P-36952
- EAN:
- 88381972666
- Kataloški br:
- 3433788 - 62
- Oznaka:
- P-36952
- EAN:
- 88381972666
Makita P-36952 komplet brusnih traka Granulacija 40 (D x Š) 610 mm x 100 mm 25 kom.
14 %
120.00 KM140.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-14 %
120.00 KM140.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet brusnih traka |
| Granulacija | 40 |
| Dužina | 610 mm |
| Širina | 100 mm |
| Sadržaj | 25 kom. |
| dim. | (D x Š) 610 mm x 100 mm |
| Težina | 1561 g |
| Type | Belt |
| Waterproof | FALSE |
| Material of carrier | Paper |
| Suitable for metal | FALSE |
| Suitable for wood | TRUE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Suitable for paint | FALSE |
| Suitable for glass | FALSE |
| With perforation for dust extraction | FALSE |
| Hook-and-loop fastening | FALSE |
Opis
Opis
Brusna traka s grubim granulacijom 40 za predbrušenje lakiranih, drvenih i metalnih površina. Jamči ujednačen rezultat.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.