Makita VC013GLZ03 akumulatorski mokro/suhi usisavač
- Kataloški br:
- 3476423 - 62
- Oznaka:
- VC013GLZ03
- EAN:
- 197050011619
- Kataloški br:
- 3476423 - 62
- Oznaka:
- VC013GLZ03
- EAN:
- 197050011619
Makita VC013GLZ03 akumulatorski mokro/suhi usisavač
16 %
780.00 KM925.00 KM
Štedite 145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
780.00 KM925.00 KM
Štedite 145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- , Sustav filtera=HEPA filtar;Volumen prikupne posude=7.5 l;Dodatna mlaznica:mlaznica sa širokim prorezom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski mokro/suhi usisavač |
| Boja | petrol crna |
| Prikupna posuda | 7.5 l |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori |
| Tehnologija usisivanja | mokro/suho |
| Širina | 251 mm |
| Visina | 282 mm |
| Dužina | 400 mm |
| Težina | 6.2 kg |
| Dodatna mlaznica | mlaznica sa širokim prorezom |
| dim. | (D x Š x V) 400 x 251 x 282 mm |
| Baterijski napon | 40 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Sustav filtera | HEPA filtar |
Opis
Opis
Snažan, kompaktan bežični usisavač od 40 V s BL motorom, suhim volumenom od 7,5 l i HEPA filterom. S AWS funkcijom, funkcijom puhanja, čišćenjem filtera i bogatom dodatnom opremom, VC013G je idealan za mokre/suhe primjene.
Posebno tih, prenosiv i XPT zaštićen - savršen za gradilišta i unutarnju obradu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebno tih, prenosiv i XPT zaštićen - savršen za gradilišta i unutarnju obradu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Usisno crijevo: 38mm
- Remen za rame
- mlaznica sa širokim prorezom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.