Marquardt 1006.0704 okidna sklopka 250 V/AC 10 A (D x Š x V) 28 x 10.3 x 20.8 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474808 - 62
- Oznaka:
- 10060704
- Kataloški br:
- 3474808 - 62
- Oznaka:
- 10060704
Marquardt 1006.0704 okidna sklopka 250 V/AC 10 A (D x Š x V) 28 x 10.3 x 20.8 mm 1 kom.
18.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okidna sklopka |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
| Kontaktni materijal | srebro |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Probojna čvrstoća | 1500 V |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Dužina | 28 mm |
| Širina | 10.3 mm |
| Visina | 20.8 mm |
| Mehanički vijek trajanja | 5E6 |
| Radna snaga | 3.8 N |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izolacijski otpor | 100 MΩ |
| Prijelazni otpor | 100 mΩ |
| dim. | (D x Š x V) 28 x 10.3 x 20.8 mm |
| Tip | 1006.0704 |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.