Marquardt 1019.0101 1019.0101 okidna sklopka 250 V/DC 6 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474807 - 62
- Oznaka:
- 10190101
- Kataloški br:
- 3474807 - 62
- Oznaka:
- 10190101
Marquardt 1019.0101 1019.0101 okidna sklopka 250 V/DC 6 A 1 kom.
9.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okidna sklopka |
| Boja kućišta/gumba | crna |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
| Kontaktni materijal | srebro |
| Sklopni napon | 250 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 6 A |
| Probojna čvrstoća | 1500 V |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Mehanički vijek trajanja | 20E4 |
| Radna snaga | 3 N |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Prijelazni otpor | 100 mΩ |
| Tip | 1019.0101 |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.