Marquardt 1058.0553 1058.0553 okidna sklopka 250 V/AC IP67 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474806 - 62
- Oznaka:
- 10580553
- Kataloški br:
- 3474806 - 62
- Oznaka:
- 10580553
Marquardt 1058.0553 1058.0553 okidna sklopka 250 V/AC IP67 1 kom.
25.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okidna sklopka |
| Boja kućišta/gumba | crna zelena |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
| Vrsta kontakta | 1 prebacivanje |
| Kontaktni materijal | srebro, pozlaćeno |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Mehanički vijek trajanja | 5E5 |
| Električni vijek trajanja | 10mA/24V ≥ 5E5, 2A/24V ≥ 100E3 s inkapsuliranim kabelom |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Radna snaga | 1.8 N |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | 1058.0553 |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.